Місто

Біля Урожаю планують робити новий перехід для пішоходів, бо підземний орендує Коробкін і мерія його не ремонтуватиме

8 листопада 2018, 10:08

 Вінничани неодноразово звертались до міської ради з петицією, в якій просили відремонтувати і привести до ладу підземний пішохідний перехід біля ринку «Урожай». 8 листопада в мерії дали відповідь на звернення. Посадовці зазначають, що не можуть ремонтувати підземний перехід, який в оренді у ТВ ТОВ «Південний Буг» до 2031 року. Одночасно повідомляють, що опрацьовується можливість облаштування пішохідного переходу через вул. Пирогова над зазначеним підземним переходом.

«Виконкомом міської ради розглянуто Вашу петицію з приводу неналежного санітарного та технічного стану підземного пішохідного переходу по вул. Пирогова (в районі р-ку Урожай).

Повідомляю, що між виконавчим комітетом Вінницької міської ради та Торговельно-виробничим товариством з обмеженою відповідальністю «Південний Буг» на підставі рішення виконавчого комітету від 12.11.2001 р. №1979 укладено договір від 15.11.2001р. зі змінами до нього, на оренду споруди підземного пішохідного переходу загальною площею 822,4м2, в т.ч. 453,06м2 для використання під комерційну діяльність по вул. Пирогова, б/н. Термін оренди закінчується 01.11.2031р.

Враховуючи вищезазначене виконати роботи з ремонту елементів пішохідного переходу на орендованій ділянці за бюджетні кошти немає можливості, так як це є порушенням Бюджетного кодексу України.

Також інформую, що на даний час в профільних департаментах міської ради опрацьовується можливість облаштування пішохідного переходу через вул. Пирогова над зазначеним підземним переходом», - зазначено у відповіді.

Відповідно до порталу відкритих даних, засновником та кінцевим бенефіціарієм ТВ ТОВ «Південний Буг» є Коробкін Юрій Миколайович. Основним видом діяльності підприємства є Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування.

Вiнниця.info, фото з сайту "20 хвилин"

Теги: перехід урожай 
Матеріали по темі