Місто

Біля Вежі створили новий 3D-малюнок

25 серпня 2021, 10:45

У Вінниці, на площі Європейська, місцеві художники оновили 3D-малюнок, який знаходиться під Вежею. На місці підземелля, яке намалювали у 2018 році, там тепер віддзеркалення вежі у річці.

Малюнок створили в рамках проекту мурал-арту «VIN-ART-CITY».


Малюнок на Європейській площі перед Вежею востаннє оновлювали у 2018 році. Тоді малювали підземелля. Перед малюнком підземелля був зображений водоспад. Його не змінювали шість років.

2018 рік

2021 рік

Нагадаємо, раніше комунальний заклад Вінницької міської ради «Центр концертних та фестивальних програм» оголосив тендер на закупівлю послуг з організації та проведення загальноміського заходу резиденції мурал-арту «VIN ART CITY». Очікувана вартість закупівлі – 283 тисячі гривень.

Митці мають створити 5 малюнків на стінах чотирьох будівель та нанести малюнок на Європейській площі. Мурали наноситимуть з 20 липня до 17 вересня.

Перелік місць нанесення малюнків та час

  • Проспект Космонавтів, 39 - мурал «Космічні мрії» малюватимуть впродовж 20 липня – 2 серпня.
  • Вулиця Стельмаха, 17 – мурал «Лебідиний світанок» малюватимуть впродовж 5 – 20 серпня.
  • Вулиця Олександра Соловйова,3 – мурал «Арка натхнення» малюватимуть впродовж 20 – 26 серпня.
  • Проспект Коцюбинського, на стіні бібліотеки №1 – мурал «Стежка» малюватимуть впродовж 27 серпня – 6 вересня.
  • На Європейській площі у період з 7 по 19 вересня створювати 3D-малюнок.

Минулого року теж оголошували тендер, але в зв’язку з карантином, закупівлю послуг не провели і не святкували День міста.

Востаннє у Вінниці створювали мурали у 2019 році. Тоді стінописи з’явились на стіні фізико-математичної гімназії №17, на багатоповерхівці по вулиці Стельмаха, на проспекті Космонавтів, 6 мурал «Космічні мрії», мурал з назвою «Родинні цінності», з'явився на вулиці Соборній. А також мурал «Місто змістів» по вулиці Пушкіна.

Раніше ми писали про те, що у Вінниці пропонують створити екологічні мурали. За словами вінничанина, який реєстрував петицію, такі мурали очищатимуть повітря від забруднень. Лише один такий мурал зможе замінити 500 дерев. До прикладу вінничанин приводив Будапешт, де створили саме такий екологічний мурал. Петиція не зібрала необхідної кількості підписів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вежа 3D-малюнок річка відображення малюнок мурал 
Матеріали по темі