Суспільство

Біля Вінниці ремонтують міжнародну трасу. Коровій, Моргунов і Тетерук подивились, як укріплюють дорожнє полотно. Фоторепортаж

25 квітня 2017, 17:19

 Між Стрижавкою і Калинівкою триває ремонт траси міжнародного значення М21 Житомир – Могилів-Подільський. Дорожники знімають покриття, потім облаштовують укріплюючий шар товщиною 18 см, далі стелять 10 см шар крупнозернистого асфальтобетону та шар щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА-20) висотою 5 см.

Як проводять ремонт дороги, 25 квітня під час виїзної наради дивились голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та нардеп Андрій Тетерук.

«Зараз триває ремонт траси М21 на 104 - 114 кілометрі. Всього є три об’єкти. Загальна вартість ремонтних робіт 220 млн. гривень. Існуюче дорожнє покриття зняли. З відфрезованого матеріалу виготовляється органо-мінеральна суміш з відфрезерованого матеріалу приготованого методом холодного ресайклінгу на місці, з додаванням щебенево-піщаної суміші та в’яжучих матеріалів, бітумна емульсія та цемент. Укладчиками викладається з даного матеріалу основа товщиною 18 см. Після цього укладається 10 см. нижнього шару асфальтобетону і 5 см верхнього шару асфальтобетону», - розповідає начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук.

За словами Ігоря Корольчука, також місцями передбачено влаштування зупинкової смуги.

Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій зазначив, що капітальний ремонт доріг цього року розпочали в квітні, завдяки Уряду.

«Наступний крок це буде ремонт об’їзної дороги Вінниці, яка увійшла до меж міста. На часі ми отримали 59 млн. гривень за підсумками першого кварталу, за рахунок того, що в державному бюджеті передбачено при виконанні 50% митних платежів на ремонти доріг. Ми отримали ці 59 мільйонів, кошти будемо спрямовувати на ремонт дороги в сторону Могилів-Подільського, там де міжнародна траса, що з’єднує Україну з Молдовою. Зараз проводимо тендери на ремонт об’їзної дороги Гайсина в напрямку с. Кунки. Будемо проводити капітальний ремонт відрізку дороги між Гайсином і Тепликом.

Дуже важливо за 2-3 роки зробити великий крок вперед, щоб якісні зміни відчули в першу чергу, ті хто користується цими дорогами», - говорить В. Коровій.

Мер Вінниці повідомив, що планується ремонт двох окружних біля міста. Роботи проводитимуть у співфінансуванні з міським бюджетом, але чекають відповідної постанови Кабміну.

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дороги ремонт 
Матеріали по темі