Суспільство

Біля Вінниці "загазували" Якушенці та Зарванці. ФОТОрепортаж

27 січня 2011, 16:03

Найдорожчий і найскандальніший за останній час газопровід у Вінницькій області до приміських сіл Якушенці та Зарванці 27 січня нарешті здано в експлуатацію.

Про це під час урочистостей заявив голова Вінницької ОДА Микола Джига.

- 27-ме січня стане історичним днем для ваших територіальних громад!, - сказав губернатор області на мітингу під час запалення першого символічного газового факела в Якушенцях і Зарванцях. - Адже ваші два села плюс Переорки залишались тими трьома населеними пунктами, що якимось дивом досі не були газифіковані поряд із обласним центром. Нині газ уже на території ваших сіл і залишилось його розвести по хатах, школах і до дитячого садочка.

Під час запалення символічного факелу генпідрядник будівництва газопроводу повідомив:

- Газифікація сіл виконана на 90% і потрібно ще місяць-два, аби блакитне паливо було подано з ГРПБ у більшість помешкань в Зарванцях і Якушенцях, - сказав гендиректор ТОВ промислова група “Вінницябуд” Володимир Хомич . - На 26 кілометрів газогону високого тиску та на подвійний прокол під річку Південний Буг (дюкер під 325 трубу) з 2008-го року було використано 30 млн. гривень приватних інвестицій підприємства “ДЮК 01”. За рахунок коштів громади Якушенець було виконано робіт на 3,7 млн. гривень.

Нагадаємо, що здачі газопроводу передували дискусії, судові позови і звинувачення цілого ряду посадових осіб у обміні 55 га земель територіальної громади на газопровід.

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі