Суспільство

Біля Вінницької облради підпалили труну. Фоторепортаж

24 квітня 2017, 12:31

 24 квітня, вранці, близько сотні вінницьких пенсіонером на чолі з «одіозним» активістом Віктором Маліновським та комуністом, екс-депутатом Іваном Бондарчуком організували акцію протесту. Центром міста пронесли пусту труну, щоб привернути увагу влади до проблем пенсіонерів.

Спочатку домовину поставили перед міською радою, згодом – перенесли під стіни обласної. Там мітингувальники звинувачували очільників регіону у «всіх гріхах»: високих тарифах, геноциді новою медичною реформою, свавіллі поліції і незаконному обранні суддів.

В труно поскидали старий одяг.

На запитання журналіста Вінниця.info про вартість «гробу», організатор акції Віктор Малиновський відповів, що то подарунок.

«Я не знаю. Нам його подарували добрі люди», - сказав активіст.

Після півгодинного мітингу речі в домовині підпалили. Полили займистою речовиною і кришку труни, де було зображено розп’яття Христа. Хтось із натовпу вигукнув, що не варто палити образ Ісуса, його потрібно зняти. Але у відповідь почулося: «То вже пізно, нічого страшного…».

За кілька хвилин з приміщення обласної ради вийшли правоохоронці з вогнегасниками. Полум’я загасили. 

Після цього підійшли кілька молодих хлопців, вони назвали акцію В. Малиновського аморальною, адже саме в ці дні люди поминають померлих родичів. Молодики взяли труну у віднесли її до офісу організатора, який неподалік облради, на Соборній. Там їх зустрів охоронець те не впустив до приміщення. Як повідомляє vlasno.info, вийшов Віктор Малиновський, між ним і хлопцями зчинилась незначна сутичка. Віктору Васильовичу не сподобалось, що до його офісу принесли обгорілу труну. 

Нагадаємо, що пенсіонери пройшлися центром Вінниці з труною.

 

 

Труну принесли під офіс організатора мітингу

(фото vlasno.info)

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: мітинг 
Матеріали по темі