Суспільство

Біля «Вінницяобленерго» вчепили свинячу голову: активісти влаштували акцію протесту

18 листопада 2019, 16:54

18 листопада представники Нацдружин провели протесту біля будівлі АТ «Вінницяобленерго». Активісти вимагали звільнення з посади керівника Андрія Поліщука. З собою принесли свинячу голову, яку «насадили» на паркан будівлі і розгорнули плакат з написом «Поліщука за грати».

«Пан Поліщук тероризує все місто постійними відключеннями світла водоканалу. Попередні наші вимоги були публічним вибаченням за свої дії та припинення даного терору. Директор підприємства так і не вибачився перед громадянами Вінниці. Він є так званим «народним обранцем», так як є депутатом обласної ради і замість відстоювання інтересів народу, він тримає звичайних людей у заручниках власних бізнес інтересів.

Пан Поліщук не тільки не вибачився перед народом і не розкаявся в своїх діях, він перейшов межу людяності, зробивши ганебний вчинок про який всі згодом дізнаються…

Наші вимоги – звільнення Поліщука Андрія та позбавлення його мандата депутата Обласної Ради!», - зазначив представник Нацдружин Андрій Вербецький, анонсуючи протест, який надіслали Вiнниця.info.

Під час протестної акції активістів не впустили на підприємство. Біля паркану стояла поліція, а Нацдружини намагались прорватись на територію, через що зчинилась сутичка з правоохоронцями.

До протестувальників на перемовини вийшли представники АТ «Вінницяобленерго», але їх відповіді не вдовольнили активістів, тому Нацдружини заявили, що їдуть до Андрія Леонідовича додому і там вимагатимуть виконати їх вимоги.

Вiнниця.info, фото Романа Ковальського

Теги: обленерго Нацдружини протест 
Матеріали по темі