Місто

Біля входу до Центрального парку облаштовують пандус. Фото

10 травня 2019, 16:05

У Вінниці біля оновленого входу до Центрального парку облаштовують пандус для маломобільних груп населення. Пандус переходить у доріжку, який веде до різних частин парку – шаховий клуб, вбиральні та до пам’ятника Горькому.

Про це у «Фейсбук» повідомив радник міського голови Вінниці Віктор Перлов.

«Один із останніх штрихів реконструкції входу в центральний парк – облаштовується пандус для маломобільних груп населення. Відтепер буде доступний заїзд на візку/з візком на всі рівні сходів, до шахового клубу, громадської вбиральні та до пам'ятника Горькому.

Крім того, пандус буде слугувати частиною велодоріжки від Хмельницького шосе до Магістратської», – повідомив Віктор Перлов.

Нагадаємо, Нагадаємо, у червні 2018 року у центрі Вінниці розпочали реконструкцію площі перед входом у Центральний парк. Попередньо було укладено договір між ТОВ «Олеріт» та департаментом капітального будівництва Вінницької міської ради. Згідно тендеру, реконструкція входу до пару коштуватиме 14,7 мільйонів гривень.

В грудні шпиль повернули після реконструкції. «Водоспаду» і «Щедрика» під вінницькою Аркою не буде.

Нещодавно відновили реконструкцію входу до парку. Біля арки встановили лавочки та облаштовують чашу під фонтан.

26 квітня на сходах, що ведуть до Центрального парку, облаштували нові лавочки. Встановили їх у кілька рядів, всього 6 лавочок.

Вінниця.info, фото Віктора Перлова

Теги: пандус парк 
Матеріали по темі