Місто

Бізнес вніс свої пропозиції до Концепції інтегрованого розвитку м. Вінниці 2030

8 листопада 2018, 09:47

 7 листопада представники вінницького бізнесу та професійні економісти аналізували одну із фундаментальних візій Концепції інтегрованого розвитку м. Вінниці 2030, яка має назву «Конкурентоспроможне українське місто на мапі Східної Європи».

Про це повідомляє департамент ЗМІ ВІнницької міської ради.

Проект Концепції презентував заступник міського голови Владислав Скальский. Він розповів про основні напрямки та проекти з розвитку обласного центру, які відображені в новому стратегічному документі.

Більш детально заступник міського голови зупинився на візії, яка стосується розвитку економічного потенціалу міста, та пояснив ключове бачення економічного розвитку Вінниці, яке закладалось в документі. По суті сьогодні Вінниця є центром Подільського регіону та, завдяки своєму розташуванню в центрі трикутника Київ-Львів-Одеса, має потенціал перетворитись на об’єднавчу ланку даного трикутника. Дана інтеграція буде глибшою завдяки посиленню ролі міста як важливого логістичного хабу національного масштабу за рахунок розбудови залізничної мережі, аеропорту та запланованого державою транспортного коридору між Гданськом та Одесою.

Тож Вінниця має підвищувати конкурентоспроможність традиційних галузей, підтримувати розвиток нових та створювати власний продукт (сервіс) для бізнесу. Відповідно, місто налагоджує співпрацю з освітнім сектором для підготовки підприємливих та креативних фахівців.

Після презентації проекту Концепції учасники дискусії обговорювали стратегічні наміри в групах, напрацьовували пропозиції і зауваження до проекту Концепції. Усі пропозиції будуть узагальнені та проаналізовані. Найбільш вдалі та стратегічні будуть включені до Концепції інтегрованого розвитку м. Вінниці 2030.

Детальніше із проектом Концепції можна познайомитись на сайті Вінницької міської ради.

Свої коментарі, зауваження та пропозиції можуть висловити усі бажаючі вінничани. Їх можна залишити за телефоном +38 0432 595176, або надіслати на електронну скриньку kirm2030@vmr.gov.ua.

Нагадаємо, в розділі «Транспорт і мобільність, доступність для всіх» в Концепції описано галузь, цілі, фахові рекомендації та проекти, які планують реалізувати.

Вiнниця.info, фото - міської ради

Теги: Вінниця бізнес 
Матеріали по темі