Місто

Близько сотні вінничан долучились до флешмобу «Хочу на каток», аби зберегти Льодовий клуб. Фото

30 вересня 2019, 15:09

Близько сотні вінничан в неділю прийшли на ковзанку в «Льодовий клуб», що знаходиться в Центральному парку та взяли участь у флешмобі #хочунакаток. Люди просять зберегти Льодовий клуб у Вінниці.

Про це Вiнниця.info повідомляють активісти.

Серед учасників флешмобу були віддані прихильники ковзанки з самого початку її заснування, батьки хокеїстів та фігуристів із дітками, фанати ковзанки із Вінницької області, зокрема з Тульчина, Немирова, Гайсина – усі ті, хто люблять та цінують це місце, і не уявляють місто без нього.

Всі ці люди, без перебільшення вважають це місце невід’ємну частину міста, та вчора із відкритими серцями заявили усім, хто готовий почути : «Нам потрібен Льодовий клуб».

«Хочеться виказати величезну подяку всім і кожному, хто вчора долучився до льодового флешмобу і підтвердив своєю присутністю важливість та цінність цього місця для нашого міста, для маленьких спортсменів і для тих, хто просто любить кататись у будь, яку пору року! Тепер залишається тільки тримати кулачки та чекати на остаточні результати…», - кажуть активісти.

Вiнниця.info, фото надані активістами

Теги: льдовий клуб каток 
Матеріали по темі