Суспільство

Борис Гребенщиков з «Акваріумом» під вінницькою Вежею дали благодійний концерт. Фото і відео

3 вересня 2019, 17:49

3 вересня о 15 годині півгодинний концерт під відкритим небом дав у Вінниці Борис Гребенщиков з гуртом «Акваріум». Для вінничан це стало неабияким сюрпризом. Адже більшість про це не знали. Інформацію поширили здебільшого у соціальних мережах. Організатори виступу, який відбувся цього ж дня у Будинку офіцерів. Через смс надіслали повідомлення глядачам, які придбали квитки.

Під Вежею на Площі Європейська, де грали легенди року, зібрались близько двох сотень людей. За півгодини, музиканти зіграли наживо до десятка композицій. Глядачі підспівували, танцювали, не переставали аплодувати.

«Я все життя чекав цього концерту. Ходили, шукали БГ по Вінниці. І зрештою прийшли під Вежу. Я щасливий, але не вдалося передати подарунок для Бориса. Я йому приніс горіхи та невеличку фігурку буддистського божества», - каже Володимир Подолян.

Деякі чекали на концерт понад 30 років. А про вуличний концерт дізнався випадково, прочитавши пост у соцмережах.

«Якби мені 30 років тому сказали, що БГ з «Акваріумом» буде виступати у Вінниці, я б напевно довго сміявся. І не повірив. Тим більше, що безкоштовно. Я виріс на його музиці. І щасливий, що випадково побачив пост у соцмережах. І що свого сина ознайомив із творчістю Гребенщикова», - каже Олександр Кетц.

Більшість глядачів була здивована тим, що зібралось так мало народу.

«Я знала, що буде сьогодні концерт у Будинку офіцерів. А от про те, що він виступить ще й безкоштовно, під відкритим небом, почула за годину до початку. Звісно, пропустити таку подію не могла. Тому я тут. Здивувало, що так мало людей прийшло. Але, так душевно ми відпочили!», - зауважує Людмила Земелько.

А от Славко приїхав з Казахстану. Останні десять років він подорожує автостопом. У Вінниці опинився випадково.

«Я люблю творчість «Акваріуму». Слідкую за їх успіхами. Те, що будуть витупати у Вінниці, знав. Але, на концерті зараз я випадково. Так співпало, що і я приїхав саме у Вінницю», - розмірковує В’ячеслав Столбов.

Благодійні виступи музиканти дали напередодні в Одесі, Миколаєві та Норвегії. Таку традицію започаткували у всіх містах, куди проїздять на гастролі.

Вінниця.info

Теги: Вінниця Гребенщиков концерт Вежа 
Матеріали по темі