Суспільство

Борзов ініціював формування Молодіжного конгресу ОТГ Вінниччини

2 липня 2020, 14:37

Голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов провів он-лайн нараду з представниками молоді з різних районів та профільними департаментами щодо формування Молодіжного конгресу ОТГ Вінниччини.

«Мета молодіжної політики в тому, щоб забезпечити рівні можливості для молодих людей. Щоб вони отримали знання, досвід, вміння у всіх аспектах суспільного життя. Молоді люди Вінниччини будуть почутими і прийматимуть участь у вирішенні питань, які впливатимуть на їх життя. Однак ми повинні уникати залучення молодих людей заради «галочки». Має бути сталий інституційний інструмент молоді у прийнятті рішень в області. Таким інструментом стане Молодіжний конгрес ОТГ Вінниччини», - зазначив голова Вінницької ОДА.

«Усі 63 ОТГ на Вінниччині матимуть свій молодий голос: з кожного, навіть з найвіддаленішого куточка області, зможемо почути думки та ідею тих, хто надалі впливатиме на життя регіону», - додав Сергій Борзов.Нагадаємо, під час представлення на посаді голови Вінницької ОДА Сергій Борзов заявляв про ініціативу створення Молодіжного конгресу ОТГ Вінниччини, стане платформою для того, щоб молоді люди навіть з найвіддаленіших громад, мали можливість проявити себе та реалізувати свої ініціативи.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: молодіжна політика Борзов ОТГ Вінниччина 
Матеріали по темі