Суспільство

Борзов пішов з поліцією на стадіон - у Вінниці силовики провели масштабні навчання. Фото

14 липня 2021, 15:24

У Вінниці на стадіоні «Локомотив» 14 липня поліція організувала масштабні тактико-спеціальні навчання із забезпечення правопорядку під час проведення масових спортивних заходів. На навчаннях був присутній голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Вінницькій області.

У навчаннях взяли участь біля 500 осіб - поліцейські, військовослужбовці Національної гвардії України, рятувальники, представники комунальних служб та екстреної медичної служби. Використовувалися безпілотні літальні апарати для фіксації правопорушень. Інформація в онлайн- режимі про хід заходу узагальнювалась в пересувному ситуаційному центрі.

Навчання передбачали практичне відпрацювання тактики дій щодо забезпечення публічного порядку та безпеки під час проведення футбольного матчу. Учасники відпрацювали зустріч та супровід поліцейськими вболівальників команди-гостей на стадіон, алгоритм дій під час припинення порушення публічного порядку з використанням піротехнічних засобів.

За словами заступника начальника ГУНП, керівника превентивного блоку поліції Ігоря Волокітенка, головне завдання поліцейських було не допустити розгортання будь-яких протистоянь та попередити порушення правопорядку. На трибунах постійно працювала поліція діалогу, яка спілкувалася з уболівальниками з метою деескалації конфлікту. В подальшому найбільш активні учасники порушень публічної безпеки були затримані та спецавтомобілем доставлені до територіального підрозділу поліції, після чого футбольний матч продовжився.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото – поліції

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: поліція навчання стадіон 
Матеріали по темі