Суспільство

Борзов сказав керівникам районних лікарень Вінниччини робити резерв кисню

24 листопада 2020, 11:27

На селекторній нараді із головами райдержадміністрації та головними лікарями закладів охорони здоров‘я 24 листопада голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов обговорив готовність до прийому пацієнтів з коронавірусом.

Про це йдеться в дописі на сторінці Сергія Борзова в Facebook.

«Сьогодні на Вінниччині розгорнуто 2029 ліжок у 23 опорних лікарнях. За дорученням Офісу Президента України необхідно перепрофілювати 50% ліжкового фонду області під лікування пацієнтів із підозрами та хворих на ковід - це 3595 ліжок. Потенційне розширення до завтра, 25 листопада, - 1478.

Із киснем (централізовано та концентратами) - 1131 ліжко (55,7%). 13, 05 млн. грн. державної субвенції виділено Вінницькій області на забезпечення подачі киснем. За ці кошти буде забезпечено 764 ліжка. З обласного бюджету закуплено та поставлено 73 кисневих концентратори. До кінця тижня очікується поставка ще 327 концентратора з державної субвенції та 43 - за рахунок субвенцій місцевих бюджетів. Це плюс 443 ліжка», - проінформував С. Борзов.

Голова облдержадміністрації закликав керівників лікарень робити резерв кисню.

«Кисневих заводів в Україні не так багато. Купуйте балони і заправляйте киснем. Використовуйте державну субвенцію. Треба думати наперед», - зазначив він.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото з сторінки Сергія Борзова
Теги: кисень в лікарнях коронавірус 
Матеріали по темі