Влада

Борзов скоротив ще 20 посад у Вінницькій ОДА та відповів на критику щодо скорочення в штаті заступника з питань цифрової трансформації

31 липня 2020, 16:45

Голова Вінницької облдержадміністрації своїм рішенням скоротив ще 20 посад в структурі ОДА. Окрім того, він також розповів, чому скоротив посаду заступника з питань цифрової трансформації. На його думку, інформатизацією суспільства мають займатись не заступники, а кваліфіковані ІТ-фахівці.

Відповідний допис з’явився на фейсбук-сторінці очільника Вінницької облдержадміністрації.

«Продовжуємо скорочення структури Вінницької ОДА.

Ще мінус 20 штатних одиниць.

Щодо критики про скорочену мною посаду заступника голови Вінницької ОДА з питань цифрової трансформації. Я погоджуюсь з тим, що інформатизація українського суспільства вкрай важлива та необхідна.

Додаток ДІЯ - це круто! Я «за» інформатизацію, відкритість та применшення ролі державних службовців під час надання адміністративних послуг. Але цим мають займатися IT-фахівці. З гідною заробітною платнею.

Вихід один – скорочувати їх кількість. Робити акцент на якості. За рахунок скорочених піднімати зарплати тим, хто працює і хоче розвитку та позитивних змін для України.

Трансформацію потрібно починати з найпростішого. Замість ще одного заступника – кілька мотивованих IT-шників. Держслужба має стати престижною і високооплачуваною.

Чому попередники не виїжджали у райони і не чули людей?! Чи є в селах Інтернет? Не скрізь. Люди скаржаться навіть на відсутність мобільного зв’язку. Як без швидкісного інтернету дистанційно навчатися? Як працюватиме сучасна телемедицина, коли у сільських амбулаторіях немає комп’ютерів?

Карта освітнього простору Вінниччини. Жовтим кольором виділено школи, де відсутній Інтернет», – йдеться в дописі голови Вінницької облдержадміністрації.


Зазначимо, станом на 19 червня Вінницька область займала друге місце в Україні за штатною чисельністю працівників облдержадміністрації та розміром витрат. Вінницьку ОДА випереджала тільки Харківська ОДА. Через це одним з перших кроків на посаді голови ОДА Сергій Борзов зазначав скорочення штату.

Нагадаємо, раніше Сергій Борзов уже скоротив 21 посаду в структурі Вінницької ОДА, серед них – 2 посади заступників. До першого скорочення в штаті адміністрації значилися 95 посад.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: скорочення заступники ОДА Борзов 
Матеріали по темі