Влада

Борзов та Моргунов взяли участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

5 березня 2023, 10:24

У Львові, 4 березня, відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Участь у засіданні взяли також начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та Іллінецький міський голова Володимир Ящук.

Про це повідомив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

За словами Борзова, на Конгресі місцевих та регіональних влад підбивали підсумки 2022 року, а також шукали нові рішення для зміцнення держави.

Йшлося про безпекову та гуманітарну ситуацію, відновлення енергетичної інфраструктури України. Значну увагу приділили підсиленню підтримки людей, що постраждали від війни.

«Зауважу, що вже сьогодні потрібно думати про те, як ми будемо разом відновлювати нашу державу, продовжувати допомагати військовим та цивільним, повертати життя на звільнені території...

Як зазначив Президент України Володимир Зеленський, важливо зберегти єдність. Багато чого вдалося пройти завдяки тому, що ми разом. На жаль, щодня ми втрачаємо людей: військових, енергетиків, медиків та вчителів... Для кожної родини рік був вкрай складним, але українці вистояли», – пише Борзов.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото з сайту ОП

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Борзов Моргунов засідання Конгресу 
Матеріали по темі