Влада

Борзов зустрівся з футболістами «Ниви» на «Локомотиві». Підняли питання реконструкції стадіону

9 вересня 2020, 14:39

9 вересня голова Вінницької ОДА Сергій Борзов відвідав ранкове тренування футбольної команди «Нива» (Вінниця) на Центральному міському стадіоні «Локомотив». В розмові із футболістами, тренерським штабом та очільниками «Ниви» керівнику регіону розповіли про проблеми і стан стадіону «Локомотив», на якому займатись не можливо .

«Область і місто підтримують гравців та допомагають команді, аби розвивати футбол на Вінниччині. Команда має жити», – сказав посадовець.

Спортивний директор футбольного клубу Михайло Куниця зазначив, що «Нива» – це тренд міста і області, команда існує з 1958 року.

«Вірите, над нами сміються… Соромно. Приїжджають на матчі команди, а у нас навіть туалетів на стадіоні нема, користуємось біотуалетами…
Вже була влада України «вінницька», але стадіон у Вінниці - найгірший в Україні. Це нонсенс! Довести до такого стану…

Жаліємо це поле, тренуємося на «Хіміку». За нормами кожні 5-6 років треба міняти газон. Стадіон «Локомотив» - з 68-го року, жодного разу газон не міняли. Дякуємо, хоч за цей. Коли проходимо щорічну атестацію, щоб команду допустили грати далі, просимо стадіон допустили до змагань…
Команда повинна жити!
Ми можемо, ми хочемо грати. Допоможіть нам…

«Нива» - клуб з історією із 1958 року. Якби з обласного бюджету не виділили один мільйон, то мусили б розпустити команду…», - каже Михайло Куниця.

Президент ФК «Нива» Вадим Кудіяров наголосив на необхідності розбудови футбольної вертикалі, аби юні футболісти бачили свої майбутні перспективи. Він констатував той факт, що наразі, через недостатнє фінансування, «Нива» є своєрідною «кузнею кадрів» для інших футбольних клубів України.

За словами Вадима Кудіярова, керівництво клубу неодноразово зверталося до комерційних спонсорів, однак ніхто не висловив бажання підтримати єдину професійну команду області.

«На жаль, сьогодні ніхто з успішних підприємців не зацікавлений в тому, аби взяти команду під опіку. Окрім того, відсутнє законодавство, яке б стимулювало бізнес підтримувати спорт», – каже президент футбольного клубу.

Під час зустрічі також йшла мова про долю Центрального міського стадіону «Локомотив», який знаходиться в жахливому стані та потребує реконструкції, аби відповідати європейським стандартам.

Голова ОДА наголосив, що питання по стадіону «Локомотив» потрібно піднімати на державному рівні.

«Стадіон в жахливому стані. Дивитися, як занепадає головна спортивна арена міста, неможливо. Наступного року необхідно почати вирішувати це питання з допомогою держави – із залученням коштів ДФРР. Нам спільно це під силу», – зазначив очільник регіону.

Наостанок Сергій Борзов побажав футбольному клубові успіхів та перемог в цьому сезоні, а на наступний матч команди, який відбудеться 12 вересня, пообіцяв прийти з сином.


Нагадаємо, під час онлайн-брифінгу 7 серпня міський голова Вінниці Сергій Моргунов повідомив, що для реконструкції стадіону «Локомотив» потрібно, орієнтовно, 450 мільйонів гривень.

Вінниця.info, фото та відео – Вінницької ОДА

Теги: Сергій Борзов ФК "Нива" стадіон "Локомотив" 
Матеріали по темі