Суспільство

Борзов звернувся до мера Вінниці щодо відділення «швидкої»: Медики не можуть перебувати в будівлі з пліснявою на стінах

26 червня 2020, 13:23

Минулого тижня медики підстанції швидкої допомоги, що у Вінниці, повідомили журналістам про неналежні умови роботи, про велику кількість захворілих на коронавірус і надіслали фото приміщення, де працюють.

Голова Вінницької облдержадміністрації у свій перший робочий день на посаді поїхав до медиків та побачив, умови, в яких вони працюють. На стінах грибок і пліснява, протікає стеля. На капітальні видатки область не може виділяти кошти, так як будівля на балансі міста. Так, Сергій Борзов звернувся з клопотанням до Вінницького міського голови Сергія Моргунова, щоб розмістити відділення №1 Станції екстреної медичної допомоги у приміщенні по вулиці Генерала Арабея,2А.

«Питання з приміщенням для станції екстреної допомоги, де працює 222 працівника, потребує термінового вирішення. Це найбільше відділення, яке обслуговує жителів обласного центру. Але умови жахливі. Там тісно. Є лише дві кімнати відпочинку, де між ліжками прохід 30 сантиметрів, дах протікає, система вентиляції вийшла з ладу, на стінах грибок…

За рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 16 січня 2020 року приміщення по вулиці Пугачова, 1, у якому розміщене відділення № 1 Станції екстреної медичної допомоги, що обслуговує населення у місті Вінниця, передане в оренду на 2 роки 11 місяців. Будівля введена в експлуатацію у 1977 році. Більше 43 років не проводився капітальний ремонт. Як наслідок, це призвело до протікання даху, розповсюдження плісняви на стінах, руйнації штукатурки, виведення з ладу систем опалення, електроспоживання, водопостачання та вентиляції.

Тому звернувся з клопотанням до Вінницького міського голови про розміщення відділення №1 Станції екстреної медичної допомоги у приміщенні по вулиці Генерала Арабея, 2а у місті Вінниці», – йдеться в дописі Сергія Борзова.

За словами очільника області, будівля повністю відповідає вимогам для розташування медичного закладу. Зараз там розміщується основний офіс ТОВ «ЖЕО».

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької ОДА та ТСН

Теги: підстанція швидкої Сергій Борзов клопотання 
Матеріали по темі