Суспільство

У Боснії лідера путінських терористів Гіркіна-Стрєлкова звинувачують у вбивстві 3 тисяч боснійських мусульман

28 липня 2014, 16:06

 Відставний російський офіцер та лідер путінських терористів на Донбасі Ігор Гіркін (Стрєлков) у 1992 році був учасником сербської етнічної чистки боснійських мусульман у східній Боснії, місто Вишеград.

Фото молодого Ігоря Гіркіна, відомого під псевдонімом Ігор Стрєлков, у Вишеграді з іншим російським найманцем Бобан, членом бригади сербів, що знищили місто та були винні у смерті 3000 мусульман. Чоловіки-мусульмани були оточені і вбиті. Сотні жінок були затримані і багато з них були зґвалтовані.

Боснійські ЗМІ опублікували фотографію Стрєлков у Вишеграді. Азіз Taфрo підтвердив, що російський націоналіст брав участь у сербській агресії в Боснії.

 

У повідомленні говориться, що Стрєлков воював у Вишеграді в якості члена Першого козацтва, а потім був знову замічений в районі Сараєво. Taфрo є незалежним дослідником, який опублікував книгу про російських і грецьких добровольців в армії боснійських сербів.

Стрєлков, з його підстриженими вусами і напомадженим волоссям, був присутній під час приєднання до Росії Криму, і був залучений в конфлікти в Чечні і Придністров'я.

IBTimes

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі