Суспільство

Браслети 12-річного вінничанина носить Віталій Кім, а Захисники з Донбасу передали хлопцю свій прапор України

28 травня 2022, 18:05

12-річний Олександр з Вінниці готується до відповідального походу на закупки речей для Захисників України. Хлопчик за останній час заробив понад три тисячі гривень. Торгував браслетами, які виготовив власноруч. Нагадаємо, Сашко – юний благодійник. У знак пошани та підтримки ЗСУ, почав торгувати своїми виробами на вулицях міста. Зароблені кошти, 2500 гривень,перераховував на Національну платформу. Про чуйну та відповідальну дитину дізналися бійці, які тільки нещодавно вибралися з ворожого оточення на Донбасі. Через волонтерів передали вінничанину свій прапор, який був їх символом незламності у найважчі часи.

«Сашко дуже цим пишається. Тепер чекає походу з волонтером по необхідні речі для Захисників. Син встиг перерахувати тисячу гривень на картковий рахунок, а ще 2500 залишив готівкою», -розповіла Вінниця.info Юлія, мати Олександра.

Також браслети Сашка тепер носить Віталій Кім, начальник Миколаївської ОВА. У рамках інноваційного проєкту підтримки Збройних Сил України «Way of Ukraine», який об’єднав українських дітей, військових і відомих людей.

«Віталій Кім обрав малюнки талановитих дітей Миколаївської області, які згодом висталять на NFT-аукціон. А волонтери передали начальнику ОВА патріотичний браслет, який для нього зробив 12-річний вінничанин», - повідомили на офіційній Миколаївської ОВА.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця хлопчик браслети Кім Захисники багодійність ЗСУ 
Матеріали по темі