Суспільство

Брудні колеса і спалення сміття – Муніципальна варта зафіксувала два порушення на вул. Стрілецькій

26 грудня 2019, 17:44

26 грудня на вулиці Стрілецькій інспектори Муніципальної варти виявили два порушення. На території будівництва ПП «Особняк Центр» забруднили проїжджу частину болотом і розвали багаття з побутового сміття.

«Погода сьогодні волога, проте це не мало б завадити працівникам ПП «Особняк Центр» помити колеса перед виїздом великогабаритного авто з будівельного майданчику по вул. Стрілецька. Вони ж цього не зробили і у результаті неабияк забруднили проїжджу частину, створивши складнощі користування нею для містян», - зазначає Муніципальна варта.

Інспектори склали на виконроба цього підприємства протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП. Тепер йому загрожує адміністративне стягнення розміром до 1700 грн.


«На території будівництва ПП «Особняк Центр» працює така собі підрядна організація ТОВ «Віндор», працівник якої спалював різноманітні відходи, тобто пластик, резину, поліетилен та інше сміття, отруюючи повітря містянам. За такі неправомірні дії цей громадянин отримав протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП», - продовжують комунальники.

Вiнниця.info, фото - Муніципальної варти

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Муніципальна варта ВМР  
Матеріали по темі