Суспільство

Бригади територіальної оборони Вінниччини отримали п’ять одиниць спецтехніки

22 вересня 2021, 16:52

22 вересня бригади територіальної оборони Вінниччини отримали волонтерську допомогу. Це п’ять одиниць нової техніки, необхідної для виконання завдань з оборони.

Про це у Фейсбук написав голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

«Як керівник штабу територіальної оборони області, відповідаю за створення умов для ефективного функціонування штабу і організацію матеріально-технічного забезпечення завдань територіальної оборони.

За підтримки бізнесу та приватних партнерів, сьогодні бригади територіальної оборони отримали волонтерську допомогу – п’ять одиниць техніки, які необхідні для виконання завдань з оборони. Дякую за підтримку ДП «45 експериментальний механічний завод»! Питання територіальної оборони – це питання безпеки кожної родини», – йдеться в дописі.


Сергій Борзов також повідомив, що на Вінниччині готуються до командно-штабних навчань з територіальної оборони.

«Сьогодні перевіряю стан готовності бригад територіальної оборони та об’єктів до проведення навчань. Під час зборів проведено прийом особового складу, здійснено розподіл по підрозділам. Фахівці проводять заняття із заходів безпеки.

На етапі набуття спроможностей до виконання завдань за призначенням, заплановано проведення індивідуальної підготовки, налагодження роботи відділень, взводів, рот. Також будуть організовані тактичні навчання по підрозділах щодо виконання завдань за призначенням.

Ми повинні попереджувати надзвичайні ситуації, вчасно реагувати та системно вирішувати проблеми щоб не допустити подій, як у 2017 році, коли вибухали боєприпаси в Павлівці під Калинівкою», – додав Сергій Борзов.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Борзова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: бригада територіальної оборони Вінниччини 
Матеріали по темі