Місто

Будівлю на Соборній, де «Книгарня Є», ремонтують під туристичний хаб

17 березня 2021, 09:43

У Вінниці на Соборній, 89, де розпочинають реконструкцію будівлі розмістять туристичний хаб. Планують створити сучасний інформаційний центр із зонами відпочинку всередині та ззовні. Після реконструкції встановлять перший у місті інтерактивний туристичний кіоск, де гості Вінниці зможуть отримувати необхідну інформацію цілодобово.

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Хаб поєднає зручні сервіси для гостей Вінниці з місцем для розвитку креативного підприємництва. Попри те, що в часи пандемії індустрія подорожей зазнає суттєвих втрат, експерти переконані, що туризм залишиться каталізатором розвитку економічного і суспільного життя в громадах у найближчому десятилітті. А Вінниця вже не перший рік вважається одним із найкращих місць в Україні як для проведення сімейних вікендів, так і для ділової чи оздоровчої поїздки, тож з відновленням потоків туризм дасть новий поштовх економіці нашої громади.

Сучасний інформаційний центр, який запрацює в стінах туристичного хабу, зможе доповнити програми цікавими пропозиціями як по місту, так і по регіону, продовживши тривалість перебування туристів, і як наслідок – позитивно впливатиме на розвиток індустрії гостинності, створення нових робочих місць у цій сфері та збільшення надходжень до місцевого бюджету.

Після завершення реконструкції будівлі біля входу буде встановлено перший у місті інтерактивний туристичний кіоск, де гості Вінниці зможуть отримувати необхідну інформацію цілодобово. Всередині та ззовні розташуємо зручні місця для відпочинку і облаштуємо подієвий майданчик, де регулярно проходитимуть лекції, тренінги, майстер-класи та інші заходи», - зазначено в дописі.

В 2021 році планують завершити І етап цього проєкту, а повноцінно Туристичний хаб Вінниці запрацює вже у 2022 році.

Проект


Ремонт


Будівля майбутнього туристичного хабу

Нагадаємо, з 17 березня по 16 квітня буде обмежено рух транспорту та пішоходів по непарній стороні вулиці Соборної біля будинку 89. Обмеження руху вводять у звязку з проведенням робіт з реконструкції будівлі. Роботи обійдуться в 3,760 млн гривень.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото редакції та зі сторінки Сергія Моргунова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: туристичний хаб у Вінниці реконструкція Соборна 89 
Матеріали по темі