Економіка

Buon appetito від Житомирського виробника

18 лютого 2021, 12:15

Нотки затишного італійського ресторану... Поруч родина і друзі, смачна та ароматна паста, келих білого вина! Buon appetito!

На деякий час замріялися та уявили ідеальну вечерю!? Для втілення свого задуму та бажання необов’язково бути в Італії, все це з легкістю та макаронами "Сонцядар" можна втілити на своїй кухні. Так, так не сумнівайтеся в цьому!

Тільки уявіть, рідна українська пшениця з запашних ланів, високі стандарти сучасного виробництва, якому немає аналогів в Україні, та дбайливі руки, що готують найсмачніші макарони - основний секрет кулінарного мистецтва та фантазії!

Все це - макарони Житомирського виробника ТМ "Сонцядар".

Яєчні макарони "Сонцядар", приємного жовтуватого кольору, яйце додає пасті необхідної еластичності, ну і, звичайно, смакові якості …ммм… завдяки яйцю макарони перестають бути прісними і такі смачні.


До того ж, макарони "Сонцядар" ви можете знайти на полицях невеличкої крамниці, не відходячи далеко від дому.

Досі міркуєш коли створити справжню італійську вечерю та порадувати свою родину та близьких, часу дарма не витрачай, мерщій за Сонцядар. Відчуй традиційний смак знайомий з дитинства.

Перевага італійських макаронів - стереотипний популярний міф. Яєчні макарони ТМ «Сонцядар» до українського столу смакують краще. Переконайтеся самостійно!

До зустрічі, на полиці бакалії!

Слідкуйте за нашими новинами та новинками в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/sontsyadar

https://www.instagram.com/sontsyadar/


Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: макарони "Сонцядар" 
Матеріали по темі