Місто

Бути чи не бути «велосипедним доріжкам» у Вінниці?

7 червня 2011, 10:35

У Вінниці робоча група опрацьовує план щодо створення маршруту «велосипедних доріжок».

Про це повідомляє Департамент у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Під час зустрічі з мером Вінниці Володимиром Гройсманом активні велосипедисти міста

обговорили можливість створення у місті «велосипедних доріжок».

В результаті зустрічі усі сторони могли висловити свої побажання і власне бачення ситуації, мер Вінниці запропонував створити робочу групу, до складу якої увійдуть представники відповідних департаментів та комітету по фізичній культурі та спорту міської ради, Державтоінспекції міста та п'яти активних велосипедистів.

Ця група має протягом двох тижнів підготувати чіткі та реальні пропозиції та створити картографічний матеріал, де буде чітко визначено відрізки вулиць, де можуть розміщуватись велосипедні доріжки, їх протяжність, місця для парковок та підрахувати фінансові затрати й терміни виконання необхідних робіт.

Склад групи дозволяє виконати цей об'єм роботи і таким чином буде сформовано комплексний план, який можна допрацьовувати та корегувати, але він показуватиме загальну ситуацію та можливості. «Ви краще знаєте де і як вам краще їздити і які труднощі є на вашому шляху. Тому пропоную вам активно попрацювати у робочій групі», - сказав В.Гройсман активістам-велосипедистам.

Окрім цього, міський голова запропонував велосипедистам створити у місті підприємство, яке б займалось наданням в тимчасове користування велосипедів, а міська влада надасть всю необхідну підтримку у реалізації цього проекту. Ініціатори зустрічі також мають опрацювати це питання і внести свої пропозиції.

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі