Суспільство

Через карантин вихідного дня, суботник у вінницькому Лісопарку перенесли на понеділок

13 листопада 2020, 15:21

16 листопада з 9:30 год. у вінницькому Лісопарку відбудеться прибирання. Суботник спочатку планували на 14, або 15 число. Але через введений карантин вихідного дня, організаторам довелось його перенести на понеділок.

«Ми не хочемо нікого підставляти. Адже уявім таку ситуацію, прийшли люди на суботник, а їх примусово просять розійтися. Крім того, може бути ускладнений рух громадського транспорту. І було вирішено перенести на понеділок. Особисто мені вже дзвонили шестеро людей, які готові прибирати саме у понеділок. Близько тисячі зацікавлень у соціальних мережах», - розповідає Вінниця.info організатор Марина Батова.

Марина у Вінниці живе понад два роки. Переїхала сюди з Київщини.

«Я чи не щодня бігаю у Лісопарком. І сумно спостерігати за тим, як там брудно. Люди самі засмічують свою природу. Кілька разів самостійно прибирала. Їздила також прибирати на Сабарів. А от цього разу захотілося покликати компанію. Радію тому, що тепер я співорганізатор разом «ЕкоСервісом». Долучається «ЕкоМобіль», який у Вінниці називають лагідно еко-рікша», - зауважує вона.

Для зручності активістів, які приєднаються до прибирання, Марина придбала гумові та робочі рукавички та пакети для сміття.

«Мої знайомі, які торгують на ринку, що неподалік, обіцяли дати в оренду тачки. У них дівчата, аби не зривати руки, возитимуть сміття. А ще доєднаються велосипедисти», - пояснює активістка.

У цей день волонтери прибиратимуть частину Лісопарку що знаходиться неподалік Обласного онкодиспансеру до нового житлового масиву.

Новини в зручному форматі в нашому телеграм каналі - https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Теги: Вінниця Лісопарк Киянка прибирання карантин вихідного дня 
Матеріали по темі