Події

Через масштабну аварію у Вінниці працює патрульна поліція. Половина задіяна на місці прориву труби

14 лютого 2017, 10:21

Рух транспорту досі обмежений у мікрорайоні Вишенька та перекритий по Хмельницькому шосе.  

На місці масштабної аварії водогону у Вінниці, яка трапилася 14 лютого по Хмельницькому шосе продовжує працювати кореспондент Вінниця.info. За його повідомленням, рух транспорту у Вінниці по Хмельницькому шосе від проспекту Юності до Трамвайної перекритий, в мікрорайоні Вишенька, теж затори, причиною яких стала ДТП.

«Працює одночасно 17 екіпажів патрульної поліції. Лише по Хмельницькому шосе - шість. Ще один на Келецькій. Там сталося ДТП, навпроти магазину «Грош». Там стоїть регулювальник, щоб ми забрали автомобіль та змогли забезпечити рух трамваїв. Адже через автомобільну аварію став транспорт і там», - повідомив Вінниця.info керівник патрульної поліції Вінниці Редван Усеїнов.

Аби забезпечити людям транспортування, додатково ввели два автобуси по маршруту Барське шосе - Хмельницьке шосе – просп. Юності – Келецька – Атамановського. В обох напрямках. Маршрутки і приватні автівки їдуть в об’їзд.  Проїжджа частина вулиці Келецька через об’їзд транспорту перевантажена, але тролейбуси рухаються у звичному режимі. 

По другорядних вулицях Вишеньки станом на 10.50 годину рух також ускладнений.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця аварія 
Матеріали по темі