Події

Через небезпеку виробництва на Вінниччині заборонили видобуток піску

6 червня 2011, 10:35

Двом підприємствам у Ямпільському районі Вінницької області головним інспектором Держгірпромнагляду було заборонено розробку родовища пісковику.

Про це повідомляє прес-служба Держгірпромнагляду по Вінницькій області.

Під час проведення планової щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці ТОВ «Південь», яке займається розробкою Писарівського родовища пісковику в с. Писарівка Ямпільського району було встановлено, що дане підприємство проводило розробку родовища пісковика після закінчення терміну дії дозволу на користування надрами. Крім того, з приводної муфти компресорної підстанції ЗИФ-05 було знято захисне огородження. А працівники, задіяні на роботах, зазначених у Переліку робіт з підвищеною небезпекою та Переліку робіт, де є потреба у професійному доборі, не пройшли щорічне спеціальне навчання і перевірку знань відповідних нормативно-правових актів з охорони праці.

Також при перевірці ТОВ «Петра-Голд» було встановлено, що підприємство не отримало гірничий відвід на розробку Писарівського-2 родовища пісковику. Також підприємство не має дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатацію об’єктів, машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Не погоджено з органами гірничого нагляду план розвитку гірничих робіт. Родовище корисних копалин не передано для промислового освоєння.

Під час проведення перевірок на даних підприємствах головним інспектором Держгірпромнагляду було заборонено розробку родовищ пісковику.

ВИННИЦА.info
Матеріали по темі