Суспільство

Через Вінницю до Львову починає курсувати двоповерховий потяг

30 грудня 2021, 09:06

Сьогодні, 30 грудня, в перший рейс після ремонту вийде двоповерховий електропоїзд Skoda. Він курсуватиме за маршрутом №747 Київ — Львів та зупинятиметься у Козятині, Калинівці, Вінниці та Гнівані.

Про це повідомляє пресцентр «Укрзалізниці».

Поїзд відправляється сьогодні з Києва о 16.41 годині. У Вінниці він буде о 19.09 годині.

Двоповерховий поїзд Skoda «Укрзaлізниця» придбала у 2012 рoці перед проведення чемпіонату з футболу Єврo-2012. Востаннє через Вінницю він курсував у 2016 році за маршрутом Харків - Вінниця. Через деякий час електропоїзд перестав курсувати через поломки.

«Ремонт 6-вагонного електропоїзда чеського виробництва Skoda здійснювався на ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод» АТ «Укрзалізниця». Поїзд прибув на підприємство для проведення ремонтних робіт у лютому 2021 року, і за 11 місяців був повністю оновлений.

Поїзд обладнаний розетками з USB-роз’ємами для кожного пасажира, сповивальними столиками в головних вагонах, пандусами та місцями для перевезення людей з інвалідністю, тримачами для велосипедів, системами відеоспостереження, кондиціювання, вентиляції, пожежної сигналізації та пожежогасіння, вакуумними туалетами», - повідомляє пресцентр «Укрзалізниці».

Довідка.

Два електропоїзди Skoda EJ675 City Elephant Укрзалізниця придбала у 2012 році перед проведення чемпіонату з футболу Єврo-2012. Електропоїзд складається з 6 двоповерхових вагонів та має 636 місць, з них 46 — першого класу, 590 — другого. Електропоїзд рoзрaхoвaний на експлуатацію зі швидкістю до 160 км за годину.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото архівні 2016 року

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: двоповерховий електропоїзд Skoda 
Матеріали по темі