Економіка

Через знеструмлення, 81 поїзд йде із затримкою понад годину

24 листопада 2022, 09:30

Після російських терористичних ударів по об’єктах енергетики, відбулось знеструмлення великої частини мережі Укрзалізниці. Станом на 9:00 ранку 24 листопада 95 потягів попри все продовжують рух, 81 з них має затримку понад годину.

Про це повідомляє Укрзалізниця.

За інформацією компанії найбільш болючі маршрути:

№711 Краматорськ-Київ (затримка +12 год. 51 хв.);

№749 Київ-Ужгород з групою вагонів Київ-Відень (+11:08);

№17 Харків-Ужгород (+11:04);

№119 Запоріжжя-Львів (+10:58);

№3 Запоріжжя-Ужгород (+10:17).

«Технічно найскладніші затримки - це Інтерсіті+, опалення яких залежить від електромережі. Екіпіруємо термоковдрами, але все ж - маємо везти пасажирів комфортно й у теплі, тож сьогодні 2 маршрути - на Краматорськ (712) та на Дніпро (732) - були підхоплені потягами далекого слідування з автономними системами опалення.

Детально інформуємо всіх міжнародних партнерів - вони надають виділені локомотиви, щоб забезпечити стикування, будуть допомагати українцям, що прибувають на їхні вокзали.

Дбаємо про комфорт: на вокзалах розгорнуті хаби з чаєм, кавою, гарячим харчуванням від World Central Kitchen, дитячими кімнатами, зонами підзарядки та відпочинку;

Нагадуємо, що пасажирів, які за форс-мажорних обставин не встиг на свої рейси, ми з тим же квитком саджаємо на наступний рейс того ж напрямку», - зазначено в повідомленні.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: потяги рух після ракетного терору 
Матеріали по темі