Місто

Чи віддадуть дітям приватні будинки на Старому місті у Вінниці?

8 серпня 2011, 10:58

Майже 1 га рекреаційної землі у Вінниці, які раніше знаходились у розпорядженні Державного підприємства "Дитячий санаторій ім. М.Коцюбинського", та були передані у 2003-2004 роках під дачне будівництво хоче повернути державі Прокуратура Вінницької області.

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури області.

За повідомленням, Прокуратурою Вінницької області проведено перевірку додержання вимог природоохоронного та земельного законодавства на території м. Вінниці при вилучені та передачі у власність земель рекреаційного призначення.

"Перевіркою встановлено, що посадові особи управління земельних ресурсів Вінницької міської ради, в порушення вимог Земельного кодексу України без погодження органів контролю та проведення обов’язкової землевпорядної експертизи, підготували проекти рішень виконкому та сесії міської ради, що надало можливість передати у власність громадянам майже один гектар землі для дачного будівництва, яка використовувалась дитячим оздоровчим санаторієм ім. М.Коцюбинського", - повідомляє прокуратура.

За даним фактом порушена кримінальна справа за ч.2. ст.364 (зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

- Так, нам відомо про цю ситуацію, але дії наших працівників були в межах закону, - повідомив заступник міського голови з правових питань Володимир Слишинський. – Подані на розгляд міської ради та виконкому документи були підготовлені належним чином. і підстав сумніватися в їх достовірності не було. Позаяк все ж порушено кримінальну справу, то ми зацікавлені в тому, щоб слідство було проведено неупереджено, об’єктивно, з дотриманням усіх норм закону.

Цю землю санаторію на Старому місті неподалік річки Південний Буг Вінницька міськрада передавала за листом керівника санаторію, який погоджував вилучення її у санаторію та передачу її забудовникам для дачного будівництва.

Цікаво, що на цій землі вже збудовані приватні будинки, а сама ділянка огороджена двометровим парканом.

Тож, як прокуратура збирається забирати "царські хатинки" та повертати державному оздоровчому закладу залишає багато питань, а наша редакція обіцяє уважно слідкувати за цим процесом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі