Місто

Чи заборонять у Вінниці продаж алкоголю в нічний час. Відповідь на петицію

22 серпня 2018, 11:20

 30 липня на сайті петицій було зареєстровано звернення, в якому городяни просили заборонити продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у нічний час. Так як петиція набрала необхідну кількість голосів, в мерії 22 серпня дали публічну відповідь, де зазначено, що спеціалісти підготовили відповідний проект рішення. Дане питання буде розглянуто на найближчому засіданні виконавчого комітету Вінницької міської ради.

Петицію підписали 357 людей з 350 необхідних.

Відповідь на електронну петицію.

«Виконавчими органами Вінницької міської ради розглянуто петицію від 10.08.2018 р. щодо обмеження реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у торговельних об'єктах (магазинах, кіосках, палатках тощо) на території м. Вінниця. За результатом розгляду повідомляємо наступне.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Приписами норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», органам місцевого самоврядування з 25.04.2018 р. надані повноваження щодо обмеження реалізації вищезазначеної продукції суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, шляхом прийняття відповідних рішень.

Наразі виконавчими органами Вінницької міської ради з метою забезпечення прав та законних інтересів населення міста Вінниці, попередження вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, а також реалізації у місті Вінниця державної політики щодо обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних напоїв підготовлено відповідний проект рішення, який буде розглянуто на найближчому засіданні виконавчого комітету Вінницької міської ради», - йдеться у відповіді.

Нагадаємо, що у Вінницькій області три міста заборонили продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв у нічний час доби. Відповідні рішення депутати прийняли під час сесій.

Вiнниця.info

 

Теги: алкоголь мерія нічний час 
Матеріали по темі