Місто

Чи знаєте Ви нові назви вулиць в центрі Вінниці? Тест

18 квітня 2016, 19:42

 Чотири місяці тому в рамках першої хвилі декомунізації у Вінниці офіційно перейменували 135 вулиць та відповідних їм провулків й тупиків. Топоніми з «комуністичним минулим» замінили патріотичними назвами й іменами відомих земляків.

Аби городяни швидше звикли до нововведень, в тролейбусах і трамваях нові назви зупинок оголошують разом зі старими. Практично всі «декомунізовані» зупинки громадського транспорту змінили вивіски.

Проте, як бачимо, освоїли нововведення далеко не всі вінничани. Люди часто плутають назви вулиць, а дехто, не знаючи, що їх змінили, продовжує жити на Енгельса, Чкалова і Козицького. Часто своє здивування і невдоволення висловлюють у соцмережах.

«Тільки зараз помітив, як змінили назви вулиць, просто жесть ... : «по вулиці Мури…, на ділянці від вул.Монастирської…, в напрямку вул. Князів Коріатовичів…). А також по вулиці Петра Могили… від вул.Магістратської .... Спасибі, що хоч назву міста залишили без змін», - написав у Facebook вінничанин Олександр.

Наразі у Вінниці триває друга хвиля перейменувань, пов’язаних із зміною адміністративних меж міста. Свої назви змінять ще 43 топоніми.

А чи знаєте Ви нові назви нові назви вулиць, які перейменували в центрі Вінниці? ВИННИЦА.info підготувала тест, в якому Ви зможете оцінити свої знання з декомунізації рідного міста. Дайте відповідь на 15 запитань і миттєво дізнайтесь свій результат.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: декомунізація 
Матеріали по темі