Події

Чиновницю Немирівської об’єднаної ДФС викрили в хабарництві

18 січня 2018, 09:23

17 січня слідчими військової прокуратури Вінницького гарнізону Центральної регіону України за результатами проведення негласних слідчих (розшукових) дій та оперативними співробітниками Управління захисту економіки у Вінницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України після одержання чергової суми неправомірної вигоди у розмірі 4 тис. грн. було викрито одну з осіб керівного складу Немірівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій області.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону.

Встановлено, що вищевказана службова особа державних фіскальних органів упродовж 2017 - 2018 років вимагала і одержала від приватного підприємця кошти в сумі понад 12 тис. грн.. за не перешкоджання його законній господарській діяльності.

На даний час зазначеного працівника фіскальної служби затримано в порядку ст. 208 КПК України, вирішується питання про повідомлення останньому про підозру, обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, відсторонення його від посади та арешту майна.

Досудове розслідування триває.

Вiнниця.info, фото – військової прокурaтури 

Теги: хабар 
Матеріали по темі