Політика

«Чиї борги віддає Україна»: пост Валерія Коровія став причиною «істерики» у прихильників Тимошенко

21 жовтня 2018, 12:27

 20 жовтня голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій на своїй особистій сторінці в Facebook поділився картинкою «Чиї борги віддає Україна» та написав власні спогади про політику Юлі Тимошенко та її негативні наслідки для країни.

«Дуже добре пам’ятаю 2008 рік...

В червні по 200 доларів Юліна тисяча і «в нас фінансової кризи немає», вже з липня абзац: казна лежить, прем`єр в Росії сміється з Путіним над Саакашвілі що той їв галстук під час збройної агресії, квоти для своїх на експорт сільгосппродукції, кабальна угода з Газпромом, відмова від підписання ПДЧ, таємний союз з комуністами в Верховній раді.

Вибори 2010: вибори між популізмом і замаскованим в «покращення», тупим примітивізмом. Знову результат - початок 2014 на єдиному казначейському рахунку 200 тис. грн. при безмежних боргах, війні, і технічному дефолті.

Ми не будемо наступати на ті самі граблі як би вони не скавуліли і не бісились!!! Ми пройшли ці важкі чотири роки і не збираємося віддавати країну в руки популістам, авантюристам і казнокрадам!!!

Ми приречені побудувати сильну, модернову державу Україна!», - зазначив В. Коровій в дописі.

Публікація викликала сотні реакції – за кілька годин більше сотні поширень і кілька сотень негативних коментарів від однопартійців Юлі Тимошенко та агітаторів за партію «Батьківщина».

Бурхлива реакція викликана тим, що 23 жовтня у Вінниці чекають на візит Юлії Тимошенко. Зустріч лідерки з однопартійцями і ЗМІ о 12.00 годині анонсували в готелі «Франція», а з електоратом – в Козятині о 18.00 на площі Героїв Майдану. Валерій Коровій своєю ж публікацією нагадав вінничанам, що Юлія Володимирівна вже була прем’єром, про негативні наслідки популізму та неправдивих обіцянок, як для держави в цілому, так і для кожного окремого громадянина.

Спогади про діяльність Тимошенко дуже не сподобались її однопартійцям та прихильникам, коментарі під постом губернатора рясніють звинуваченнями і гаслами, типу «Юля прийде порядок наведе»:

Влада Правдіна: Тимошенко врятує Україну, як би внутрішні вороги не бісились.

Міша Магун: Я вірю що тільки Вона виведе Україну на новий рівень.

Ян Середа: Правильно Валерий пишет. И судя по авторам комментариев на него подписана вся партия рекламирующая очки.

Людмила Щербаківська: Це пише Коровій, який все життя при владі? Це ви так зберігаєте свою посаду? Не вийде, скоро і вам прийдеться відповідати...!!!

Вiнниця.info

Теги: Вінниччина голова ОДА 
Матеріали по темі