Суспільство

Чого чекають від новообраного Президента вінницькі виборці. Опитування

21 квітня 2019, 11:46

Ближче до 11 години 21 квітня на одній з виборчих дільниць у Вінниці, що по вулиці Київська, небагатолюдно. Як зауважили спостерігачі, порівняно з першим туром президентських виборів 2019, людей на цю ж годину було у рази більше.

«Напевно, це через те, що сьогодні релігійне свято. Тому більшість людей поки у церкві. Масовість очікуємо після опівдня, коли люди будуть повертатися із церкви», - зауважила спостерігач Лідія Прокоф’єва.

Й дійсно, після 11 години до дільниці почали сходитися виборці. У деякі несли освячену вербу.

Редакція Вінниця.info запитала у вінничан, чого вони чекають від новообраного президента? Опитування проходило серед представників різного віку.

«Чекаю кращого життя. Щоб припинилася війна на сході України», - Юля, прізвища не називає.

«Сподіваюся лише на краще. По-перше, щоб закінчилася війна. По-друге, що ми стали краще жити. Роботи було для всіх. З більшими зарплатами. Щоб люди не виїжджали закордон. А залишалися в країні», - Віталій Валентинович.

«Чекаю добра. Щоб робив все для України. Аби пенсіонери добре жили. І молодь поверталася із закордону. Збудували майбутнє в Україні», - Марія Кривонос.

«Чекаю кращого життя. І це буде залежати від зарплати та пенсії. Щоб вони стали вищими. Щоб молодь навчалася на високому рівні. А ми, пенсіонери, могли смачно поїсти, лікуватися, адже не вистачає грошей. І досить війни», - Тамара Гордійчук.

«Чекаю миру. Щоб зростало благополуччя. Головне, щоб ми був. Щоб всі мали роботу, гідну зарплату», - Валентина Король.


«Не буде війни, буде порядок. Щоб діти не погибали ні за що», - Ольга Петрівна.

Вінниця.info

Теги: Вінниця вибори президент опитування 
Матеріали по темі