Суспільство

Чоловік, який приїхав з Італії на похорон, наробив переполоху в селі на Вінниччині. Його помістили на карантин

12 березня 2020, 14:58

У Вінницькому районі двоє братів, які приїхали з Італії та Австрії на похорон мами, наробили переполоху. Одному з чоловіків навіть не вдалося потрапити на церемонію прощання, сьогодні він в лікарні.

Подробиці інциденту розповіла Вiнниця.info місцева жителька (ім'я попросила не називати).

«Сестра викликала додому двох братів, які перебували на заробітках в Італії. Їх мама була в дуже тяжкому стані, лежала у терапії. Коли чоловіки приїхали, то по одному точно було видно, що він захворів», - говорить жінка.

Чоловік кашляв і мав високу температуру. Він самостійно звернувся до лікарні і зараз перебуває в медичному закладі. Похорон його матері відбувся 10 березня, на церемонію прощання чоловік не приходив.

«Зараз стільки інформації кругом... В кожного є діти, рідні, тому спочатку односельчани взагалі говорили, що ніхто не прийде на похорон. Але потім до мене подзвонив лікар з «районки» і сказав, щоб ніхто не панікував, бо у пацієнта просто сильний бронхіт», - продовжує місцева жителька.

Похорон у Пултівцях відбувся, та напруга серед населення не спала. За словами співрозмовниці, люди підозрюють, що в одного брата коронавірус. А другий, кажуть, хоч спочатку і не мав ознак недуги, але сьогодні теж хворіє, з дому не виходить.

Вiнниця.info звернулась за коментарем до головного лікаря Вінницької районної лікарні Олександра Кривов’яза. Медик розповідає, що зараз пацієнт перебуває у боксованій палаті. Перший час чоловік не зізнавався, що приїхав з країни ризику – Італії.

«В Італії у нього був отит, бронхіт і температура. До нас він поступив вже без температури. Пацієнт третю добу перебуває у боксованій палаті інфекційного відділення. Ми спостерігаємо за ним. Робимо аналізи крові, рентген. Спочатку була якась підозра на пневмонію, але додаткові обстеження показали, що зараз її немає. Сьогодні підозри на коронавірус немає», - пояснює Олександр Леонідович.

Лікар зазначає, що в п’ятницю у Вінницьку область мають доставити тест-систему для виявлення коронавірусу. На ній планують перевірити чоловіка. На карантині заробітчанин пробуде 14 днів. Яка ситуація з іншим братом, медик не знає, оскільки той не звертався до них за допомогою, втім зазначає, що він був на роботі не в Італії, а в Австрії.

Раніше у Вінниці журналістам показали палати інфекційного відділення, які підготували на випадок коронавірусу. Також зазначили, що готовність області до протидії коронавірусу – одна з найкращих в Україні.

Нагадаємо, що у Вінниці закрили на карантин школи і гуртки. Дитсадки – переводять на особливий режим роботи. У зв’язку з карантином через коронавірус заборонили відрядження, закриють кінотеатри і дитячі зони. Працюватиме «гаряча лінія».

Вiнниця.info, головне фото - ілюстративне

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: карантин коронавірус  
Матеріали по темі