Події

Чоловіка, який у Вінниці хотів зґвалтувати 7-річну дівчинку, взяли під варту

11 липня 2019, 09:26

10 липня у Вінницькому міському суді розглянули клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою без можливості внесення застави стосовно 59-річного чоловіка, який підозрюється у зґвалтуванні 7-річної дівчинки.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Суддя ухвалив здійснювати судовий розгляд у закритому судовому засіданні та задовольнив клопотання слідчого й застосував до підозрюваної особи запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 днів, без можливості внесення застави. Наразі тривають слідчі дії.

У прес-службі пояснюють, що відповідно до п. 2, 3 ч. 2 ст. 27 КПК слідчий суддя, суд може прийняти рішення про здійснення кримінального провадження у закритому судовому засіданні впродовж усього судового провадження або його окремої частини у випадку: розгляду справи про злочин проти статевої свободи та статевої недоторканості особи та необхідності запобігти розголошенню відомостей про особисте та сімейне життя чи обставин, які принижують гідність особи.

Додатково: санкція ч. 4 ст. 152 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від 8 - 15 років.

Нагадаємо, що 8 липня у Вінниці невідомий чоловік намагався зґвалтувати 7-річну дівчинку, яка разом із сестрою гралася біля будинку.

Вінниця.info

Теги: суд вирок злочин  
Матеріали по темі