Новини компаній

Чому конструктори LEGO визнані кращими розвиваючими іграшками для дітей?

9 серпня 2021, 09:48

Серед величезного розмаїття дитячих іграшок конструктори LEGO вигідно виділяються своїм розвиваючим компонентом. На думку фахівців, саме такі ігрові набори сприяють найефективнішому розумовому, фізичному і творчому розвитку малюків і дітей дошкільного віку. Розглянемо основні конкурентні переваги тематичних конструкторів LEGO в порівнянні з іншими іграшками.

Цікаві сюжети і тематики

Дитячі конструктори LEGO підкорюють своїм різноманіттям різновидів іграшкових наборів. Серед них є як конструктори для найменших діток, так і набори для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. Ознайомитися з найактуальніших асортиментом наборів LEGO з останніми новинками цього року можна тут https://bi.ua/ukr/konstruktori/konstruktori-lego/. Навіть одного побіжного погляду на каталог іграшкових наборів досить, щоб зрозуміти, наскільки багато різноманітність сюжетів і тематик іграшкових конструкторів. Дітям пропонується збирати машинки, будинки, залізницю з поїздами, чарівні замки для принцес, плацдарми з готовими до зльоту космічними ракетами, літаки і багато іншого. Мабуть, жоден інший іграшковий бренд в світі не може похвалитися таким величезним і різноманітним асортиментом іграшок, як конструктори датської компанії LEGO.

Розвиток творчих здібностей

Яскраві, видовищні і реалістичні іграшкові набори LEGO визнані одними з кращих в класі розвиваючих іграшок не випадково. Перш за все, вони - абсолютні лідери з розвитку уяви, фантазії і творчих здібностей дітей. В процесі збору іграшкових конструкторів, діти тренують свою фантазію, просторову уяву, абстрактне і творче мислення. Крім того, в процесі гри тренується дрібна моторика рук - дітки крок за кроком поступово збирають з окремих елементів готові тематичні композиції, які вражають своєю видовищністю і реалістичністю навіть дорослих. Не можна не відзначити і позитивний внесок в здатність дітей мислити не тільки творчо, а й логічно, адже збірка готових композицій з окремих елементів вимагає певної стратегії, продуманої послідовності кроків. Все це в комплексі робить процес з просто цікавої гри в корисне розвиваюче дійство, яке доступне кожному, хто придбає конструктор LEGO в інтернет магазині «Будинок Iграшок» на сайті bi.ua.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: LEGO конструктор 
Матеріали по темі