Суспільство

Чому на Вінниччині зрівняли із землею 100-річну сільську хату, у якій мали відкрити музей. Відео

27 жовтня 2021, 16:39

У селі Велика Кісниця, що на Вінниччині, демонтували стару сільську хату. На місці працювала важка техніка. Місцеві жителі відзняли процес на відео, а також розповіли, що у приміщенні, якому понад 100 років, мали відкрити музей історії України та сільського вжитку.

Як це відбувалося, можна переглянути на цьому відео.


«Ми дуже хотіли зберегти цю хату, бо там планувався один з відділів Кісницького музею. На жаль, не вдалося. Будівля виявилася настільки аварійною, що щось в ній робити було б небезпечно. А безпека - то найперше в будь-якій справі. Тому стару хату знесли, місце розчистили. Нехай то нікого не засмучує. Музей у селі буде», - зауважують організатори проєкту «Z міста V село» на своїх сторінках у соціальних мережах.

Андрій Федик, ініціатор проєкту, повідомив, незабаром на місці зруйнованої будівлі зведуть нову. У ній розмістять Музей велосипеду. Нещодавно у Великій Кісниці встановили функціональний пам’ятник двоколісному. Він має крила, а в темряві світиться. Це авторська робота Михайла Девдери з села Качківка Ямпільської ОТГ на Вінниччині. Він вчитель інформатики у місцевій школі, який створює велосипедні дива.

Також нагадаємо, у цьому селі є пам'ятник Томату.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина 100-річна хата демонтаж музей 
Матеріали по темі