Новини компаній

Чому покупка акцій Google користується популярністю

20 вересня 2021, 15:17

Інвестування вільних коштів у великі компанії — це поширене явище в розвинених країнах. Купівля акцій за однією ціною і продаж за іншою дає змогу заробити. Тут усе просто. Вкладення грошей у відомі корпорації виглядає привабливіше, адже люди знайомі з результатами їхньої діяльності. Практично кожна людина знає про пошукову систему «Гугл», багато хто користується Gmail, завантажують додатки з Google Play, заливають фото в хмарний сервіс, працюють із документами тощо. Крім того, інформацію про фінансове становище популярних компаній і прогнози аналітиків знайти простіше.

Вагомий внесок у технології майбутнього

15 вересня 2021 року ринкова капіталізація Alphabet Inc. перевищила позначку в $1,9 млрд. У травні цього року вона становила $1,5 млрд. Інвестування в акції Гугл виглядає досить гарною ідеєю. Важливо врахувати, на фондовій біржі NASDAQ доступно два типи цінних паперів Alphabet Inc. Вони дещо відрізняються вартістю. Перші — це GOOGL. Це акції класу А, їх придбання надає інвестору право голосу. Другі — GOOG, належать до класу C. Право голосу не передбачено. Різниця у вартості між GOOGL і GOOG незначна.

5 років тому, 15 вересня 2016 року, вартість однієї акції Google становила $768,8. Ціна сьогодні (15.09.21) — $2850,8. Це означає, що зростання за 5 років склало 257,2%. За один рік цінні папери подорожчали на 85,7%. Корпорація володіє активами на суму в $319 млрд, її річний дохід становить $182 млрд, а чистий прибуток дорівнює $40 млрд на рік.

Корпорація активно працює над перспективними напрямками, серед яких:

  • інвестиційні інструменти;
  • безпілотні транспортні засоби;
  • відновлювана енергетика;
  • штучний інтелект;
  • додаткова реальність;
  • інформаційна безпека та ін.

Також Alphabet Inc. працює над створенням медичних приладів. Завдяки розвитку перспективних напрямків і хорошій диверсифікації корпорація залишається досить стійкою й без істотних проблем долає кризові ситуації.

Простий спосіб стати інвестором Google

Процедура покупки акцій великих корпорацій не складніша за оформлення замовлення з інтернет-магазину. Для цього достатньо відкрити брокерський рахунок і поповнити його. Після цього можна купувати будь-які цінні папери. Попередньо рекомендується ознайомитися з базовими економічними термінами та зрозуміти, як працює фондовий ринок. Зробити це простіше, якщо звернутися до послуг «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА». Завдяки інвестиційній компанії вдасться не тільки відкрити брокерський рахунок, а й отримати експертні фінансові консультації, а також пройти навчання.

Українці можуть торгувати на фондовому ринку завдяки європейському підрозділу Freedom Finance Ukraine, який входить до Freedom Holding Corp. Для більшої зручності розроблена платформа Tradernet, де можна відстежувати котирування акцій, обмінювати валюту, здійснювати купівлю-продаж активів, ознайомлюватися з базовими термінами й багато іншого. Водночас «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» не встановлює мінімального порогу для входження.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Google ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА 
Матеріали по темі