Місто

Чи буде безкоштовний проїзд у громадському транспорті Вінниці для дітей до 14 років? У мерії відповіли на петицію

18 червня 2021, 10:44

Вінницька міська рада відповіла на петицію вінничанки, яка просила зробити безкоштовним проїзд у громадському транспорті для дітей до 14 років.

В мерії зазначили, що для даної категорії (діти до 14 років), запровадження додаткових пільг, на даний час, не планується.

«До 2016 року компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян здійснювались шляхом надання місцевим бюджетам субвенції з державного бюджету.

Проте, у 2016 році до Бюджетного кодексу України були внесені зміни, згідно з якими було виключено норму щодо здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремим категоріям громадян за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. З того часу видатки на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій покладено на місцеві бюджети.

На сьогоднішній день, пільги на проїзд окремих категорій громадян в міському громадському транспорті загального користування (трамвай, тролейбус, автобус) надаються в повному обсязі та компенсуються комунальному підприємству «Вінницька транспортна компанія» з бюджету Вінницької міської територіальної громади без субвенції з державного бюджету України.

Враховуючи існуючі пільги на проїзд у міському громадському транспорті загального користування (трамвай, тролейбус, автобус) для даної категорії, запровадження додаткових пільг, на даний час, не планується», – йдеться у відповіді на петицію.

Нагадаємо, у Вінниці готують проект рішення виконкому «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів та вартості електронних квитків тривалого користування у міському авто- та електротранспорті на території Вінницької міської територіальної громади».

А 1 червня зросла вартість проїзду в маршрутних таксі Вінниці.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: безкоштовний проїзд громадський транспорт діти відповідь на петицію 
Матеріали по темі