Новини компаній

Чи можуть труси бути трендом?

20 квітня 2020, 12:01

Звісно, існує безліч модних колекцій та показів. Футболки, Штани, куртки та сукні. В усьому цьому різноманітті та динаміці навряд чи можна роздивитися тренди на спідню білизну. Але зараз ти впевнишся, що труси з принтом – нова тенденція модного світу.

Труси з написом – це майбутнє

Просто зараз згадай, як виглядав твій останній «спідній» шопінг. В кращому випадку ти був у фірмовому магазині, де обирав між світло-синіми та темно-синіми трусами. А може ти був на міському ринку, де вторгував собі знижку на класичні «сімейники». А тепер уяви, що фраза «купити труси» буде асоціюватися з гарним настроєм та мінімумом часових затрат. Так, все це реально, варто лише один раз спробувати зайти на крутий сайт та обрати труси з принтом.

Такий вид спідньої білизни назавжди змінить твоє життя. Ти зрозумієш, що чогось ліпшого за нього просто не існує. Чому? – бо прикольні труси – це висока якість, що забезпечить тобі здоров'я та максимальний комфорт, зручна модель, у якій ти відчуєш себе справжнім супергероєм, а також приваблива ціна.

«Навіщо там взагалі принт, якщо ніхто не бачить?» – питання, яке скоріш за все на мить пронеслося у вашій голові. І відповідь на нього дуже проста: для себе. По-перше, психологами доведено, що людина, якій подобається її спідня білизна, завжди має гарний настрій та підвищену активність головного мозку (Уяви, звичайні труси здатні на таке). По-друге, принтовані труси подарують тобі впевненість у собі. Наприклад, приходиш ти в універ/на роботу і йдеш коридорами з високо піднятою головою, бо знаєш, що твої труси найкрутіші в цьому приміщенні. По-третє, саме завдяки цьому напису твій процес ранкового переодягання більше не буде сумним та рутинним. Щоранку ти якнайшвидше будеш прокидатися та бігти до шафи, аби знову зістрітися із улюбленими трусами.

Твої труси – твоя впевненість

Ніхто не знає, в яку секунду може статися ситуація, яка роздягне тебе до трусів. Наприклад, укладете ви з другом парі, покаранням у якому буде пройтися в спідній білизні офісом. Навіть якщо ти програєш, процес виконання цієї дії не викличе жодного сорому чи страху, бо просто зараз на тобі круті принтовані труси, що здатні вразити будь-кого. Один клік в інтернеті – і впевненість вже у твоїй кишені.

Можливо, в тебе є дівчина (а може й хлопець) і ти хочеш вразити її. Купи собі труси з оригінальним принтом. Напис на цьому елементі гардеробу може стати не лише приколом та розвагою, а натяком, запитанням чи навіть пропозицією руки та серця (жодна не встоїть від такого сюрпризу).

Чи може, ти дівчина і наближається день Народження твоєї другої половинки або ваша річниця. Труси з написом стануть дуже крутим подарунком. Тепер для тебе фраза «подарувати труси на день захисника Вітчизни» отримає новий сенс, адже це більше не банальність та заїжджений жарт, а крута можливість вразити свого чоловіка.

Або така ситуація: незабаром день Народження брата, друга чи колеги по роботі. Запрошення ти отримав, але подарунку все ще немає. Власне, як і ідей для нього. І ти годинами тиняєшся просторами власної оселі, задумливо п'єш каву, дивишся у вікно, як у найсумнішому кліпі цього світу. Здається, що доведеться знову дарувати гроші в конверті чи солодощі. Але вихід поряд: бери ноутбук, де нещодавно додивився улюблений серіал, відкривай сайт та обирай найкрутіші труси. Адресат такого подарунку стовідсотково зрадіє та буде згадувати тебе щоразу, як вдягатиметься зранку.

Тож, труси з принтом – це не лише сучасний тренд, а й предмет гардеробу, який має буди в кожного сучасного чоловіка.

Теги: труси новини компаній 
Матеріали по темі