Суспільство

Чи підуть вінничани святити паску на Великдень. Опитування

22 квітня 2021, 12:56

2 травня, православні християни відзначають Великдень. Цьогоріч усі масові заходи відбудуться в онлайн режимі. Проте, чи здійснюватиметься служба у церкві досі не відомо, адже не знаємо чи не буде запроваджено в місті «червоної» зони. Журналісти Вінниця.info поцікавились у вінничан чи планують вони йти до церкви та освячувати кошик.

«Треба в церкву ходити, але просто дотримуватись рекомендованих вимог. Тим паче таке велике свято, як Великдень. До того, освячення буде на вулиці».

«До церкви я ніколи не хожу, але паску їсти люблю, тому для мене цього року нічого не змінилось, буду дома», - діляться думками вінничани.

«Не піду до церкви, я у віці, відповідно у зоні ризику. Я свідомо ставлюсь до цього і ризикувати не буду», - розповідає вінничанка Наталя.

«Традиція ходити до церкви та святити паски у нашій родині є, але цього року не підемо. Велике скупчення людей, не хочеться наражати ні себе, ні інших на небезпеку», - каже Яна Мазур.

«Бога треба мати в серці – це по-перше. У зв’язку із карантином, треба берегти життя своє та своїх рідних, я так вважаю»,- додає вінничанка Світлана Подисенко.

«Планую поїхати до батьків у село, ми постійно ходимо до церкви. Коронавірус живе повсюди, не лише у церкві», - доповнює вінничанин Максим.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Великдень опитування 
Матеріали по темі