Новини компаній

Чим відрізняються кросівки для різних видів спорту

3 березня 2020, 15:54

Кожен серйозний бренд спортивного взуття витрачає мільйони доларів на розробку нових технологій для досягнення спортсменами максимальних результатів. Ці ідеї застосовуються в моделях для масового продажу, розрахованих на любителів фітнесу і джоггингу, туризму і важкої атлетики. Жіночі та чоловічі кросівки для кожного виду спорту мають безліч відмінностей. Як купити потрібну модель?

Футбол. Для любителів популярної гри розроблені кілька моделей:

  • розраховані на пересування по трав'яному газону (бутси з шипами);
  • для штучного покриття залів (indoor, володіють відмінним зчепленням, відрізняються широким носом і бездоганною амортизацією);
  • для штучного поля (TURF-підошва).

Баскетбол. Потрібна товста масивна і стійка підошва з особливою пружністю. Кросівки максимально розвантажують стопу під час стрибка і захищають ногу від вивихів під час обведення суперника.

Скейтборд. Для скейтерів важлива зносостійкість підошви і максимальне зчеплення для стійкості на дошці і гальмування. Як правило, підошва скейтерських кросівок зібрана з різних матеріалів - як пазл. Ноги від ударів захищає високий еластичний язичок.

Теніс. Легкість, гнучкість і особливий зигзагоподібний протектор. Так кросівок знижує ковзання по корту. Від вивихів стопу оберігають спеціальні композитні вставки спереду і з боків взуття.

Біг. Аматорські бігові кросівки відрізняються вищими амортизаційними властивостями. Для цього придумані повітряні камери, складні ніздрюваті системи з стисненим повітрям, композитні вкладиші і прошарки. Бігові кросівки гнучкі та захищають стопу від випадкових травм. Важливий фактор для бігових моделей - надлегка вага: атлет не повинен відчувати взуття під час руху.


Трекінг. Біг по пересіченій місцевості і його різновиди створили свій тип кросівок з хитрим переплетенням виступів і жолобів протектора. Так спортсмен не ковзає на трав'яному або глинистому покритті і не відчуває дискомфорту на каменях і щебінці.

Важка атлетика. Для утримання спортсмена під час ривка і надання йому додаткової стійкості розроблені моделі-штангетки з важкої підошвою у вигляді платформи і потужним круглим носом.

Танці. У підошві є хитра кругла вставка для елегантного вертіння і фіксатори з боків для захисту стопи під час різких стрибків в сторони і вгору-вниз.

Стретчинг та йога. Зручний тканинний верх з аерацією і bootie-construction - ущільнення на шкарпетці, воно оберігає від ударів і робить взуття максимально комфортним.

Теги: кросівки Мегаспорт​ 
Матеріали по темі