Економіка

Де будуватимуть новий міст через Дністер до Молдови – в Ямполі провели робочу зустріч

26 січня 2021, 14:40

Ямполі 26 січня голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов разом з посадовцями обласної та місцевої влади, митниками і прикордонниками провели робочу зустріч щодо будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» через річку Дністер.

За словами Сергія Борзова, будівництво мосту є одним із найбільш масштабних проєктів на Вінниччині у 2021 році, який дозволить створити найшвидший маршрут із центрального регіону України в країни Центральної і Південно-Східної Європи. Окрім того, будівництво дасть поштовх до розвитку Ямпільської громади.

«Все буде робитись «з нуля». Техніко-економічне обґрунтування буде нове. Має бути прийнята міжурядова угода сторін. І лише після цього буде прийнято рішення, де саме будуватиметься міст, де знаходитимуться контрольно-пропускні пункти на території України чи Республіки Молдова. Все це буде визначено відповідним проєктом. Це має бути чіткий проєкт, з точно визначеними завданнями і датами його виконання», - зазначив Сергій Борзов.

Кошти на реалізацію проекту витрачатимуться з державного бюджету.

Нагадаємо, минулого тижня початковий етап будівництва обговорили в Офісі Президента України. Сергій Борзов увійшов до складу робочої групи.

Раніше Президент України Володимир Зеленський і Президент Республіки Молдова Майя Санду підписали Меморандум щодо розвитку транспортно-транзитного потенціалу України та Республіки Молдова. Передбачено створення автомобільного транспортного коридору, який поєднає Київ і Кишинів. У межах Меморандуму сторони задекларували міжнародно-правове оформлення будівництва мосту «Ямпіль – Косеуць».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналіhttps://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Ямпіль-Косеуць міст 
Матеріали по темі