Новини компаній

Де купити безпечні засоби захисту рослин від шкідників?

17 вересня 2020, 09:37

Вирощування фруктів, овочів та інших сільськогосподарських культур «для себе» або в рамках фермерського бізнесу вимагає ефективного вирішення проблеми боротьби з комахами шкідниками. Маленькі «непрохані гості» на ділянці цілком можуть знищити весь урожай, якщо вчасно не вжити заходів обережності і не обробити рослини інсектицидами та іншими спеціальними препаратами.

Як впливають інсектициди на комах?

Хімічні засоби захисту культурних рослин від навали попелиці, мурах, медведок, колорадського жука та інших шкідників пропонуються в широкому асортименті марок і типів. Найпопулярніші препарати, які користуються довірою величезної кількості фермерів, садівників і городників, зібрані в каталозі сайту https://lnzweb.com/zzr/insecticide. Тут можна ознайомитися з докладними описами кожного виду інсектицидів і вибрати найбільш підходящий за формулою, виду впливу і способу застосування препарат. Як правило, всі інсектициди надають моментальне згубний вплив на шкідників, проте способи такого впливу на організм комах різні. Одні паралізують тіло при зовнішньому контакті з препаратом, інші - впливають через травний тракт, потрапляючи всередину разом з їжею-приманкою. Є й такі засоби захисту рослин, які «працюють» виключно повітряно-крапельним шляхом - комахою досить просто вдихнути пари розпорошеного препарату.

Які види культурних рослин обробляють?

Інсектициди хімічної і хіміко-біологічної природи бувають:

  • універсальні, призначені для захисту будь-яких культурних рослин;
  • спеціальні, які розроблені для певних видів овочів або фруктів;
  • спрямованої дії, що впливають на певних шкідників.

За допомогою якісних інсектицидів, кращі з яких зібрані на сайті lnzweb.com, виробляють безпечну захисну обробку всіх видів овочів, зелені, ягід і плодових дерев. У сільському господарстві такі препарати знаходять своє застосування на полях, засіяних зерновими культурами. При цьому в залежності від оброблюваної площі можуть використовуватися ручні і автоматизовані (механізовані) способи розпилення препаратів захисту. В рамках невеликих фермерських господарств, приватних садів і городів можливо розпилення розчинів з інсектицидами за допомогою спеціальних ручних пульверизаторів. Для обробки великих посадок використовуються спеціальні машини-розпилювачі, які за одну проходку обробляють відразу кілька рядів посадок.

Теги: новини компаній захист рослин 
Матеріали по темі