Новини компаній

Де замовити якісне виготовлення та установку пам'ятників у Харкові?

12 жовтня 2021, 15:14

Приблизно через рік після поховання, рідні та близькі замислюються над доцільністю облагородження могили померлого. Найчастіше для цього обирають гранітні комплекси, що включають в себе стелу, квітник, постамент та декоративні елементи, наприклад, вази, лампадки, янголята і т.д.

Та мало просто замовити памятник у майстра, його ще треба правильно встановити, приймаючи до уваги усі особливості грунту. Установка памятников - дуже відповідальне заняття. Тому варто довіритись справжнім професіоналам своєї справи.

Особливості установки пам’ятників

Безумовно, можна встановити пам'ятник самостійно, зекономивши при цьому на послугах спеціалістів. Але наслідком самостійної установки може стати псування пам’ятника або всієї конструкції, що потягне за собою ще більші витрати коштів та часу.

Замовивши пам'ятник з установкою у відповідальних та висококласних майстрів, ви точно будете впевнені у якості проведених робіт.

Які види установки пам'ятників пропонують харківські майстри:

  1. Установка пам'ятників на залізобетонні балки або металеві швелери;
  2. Монтаж на протиусадочні плити;
  3. Установка пам'ятників на бетонну основу, облицьовану гранітною, керамогранітною або тротуарною плиткою.

Вибір найбільш підходящого виду установки пам'ятників також залежить від:

  • Особливостей грунту на кладовищі;
  • Обраної моделі пам'ятника або меморіального комплекса;
  • Правил кладовища, на якому планується монтаж.

Якщо ви хочете замовити гранітний пам'ятник с професійною установкою, радимо вам звернутися до фахівців “Argest Stone”. За більш ніж десятирічну роботу, майстри компанії виконали сотні установок памятників практично на усіх кладовищах Харкова та Харківської області.

Замовити установку пам'ятників в “Argest Stone”

Для замовлення памятника з установкою, перш за все, необхідно звернутися до майстерні. Це можна зробити наступним чином:

  • залишити он-лайн заявку на сайті “Argest Stone”;
  • відвідати одну з одинадцяти філій компанії у Харкові або Харківській області;
  • зателефонувати за номером +38(050)100-00-42.

Далі необхідно обговорити всі нюанси по вибору памятника та його установки з менеджером компанії, визначитися з датою та часом установки та вказати місце розташування цвинтаря, на якому планується проведення робіт.

Далі майстри “Argest Stone” проведуть роботи з установки памятника згідно з вже налаштованою технологією роботи, вам залишиться тільки прийняти готовий об'єкт. Якщо у вас залишились питання щодо установки пам’ятників, звертайтесь до менеджерів компанії на сайті або в телефонному режимі.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Argest Stone 
Матеріали по темі