Влада

Декларації голів вінницьких судів: нерухомість в Криму, дорогі авто і готівка. Інфографіка

8 листопада 2016, 13:48

 Задекларовані статки українських політиків і чиновників шокували великою кількістю нулів, елітними автомобілями і розкішним житлом. Вінниця.info проаналізувала, скільки заробляють і де живуть вершителі Феміди місцевих судів.

Інформацію про своє майно і гроші посадовці подали в е-деклараціях, що розміщені на сайті НАЗК.

Вільчинський Олександр Ванадійович – голова Вінницького окружного адміністративного суду має з нерухомості лише 2 земельні ділянки у Вінницькому районі, одна з яких належить дружині.

Відомостей про квартиру чи будинок в документі немає.

Дружина судді Вільчинська Н.В. їздить на Toyota Highlander 2014 року випуску. Зарплата жінки становить 784 тисячі гривень. У 2015 році її чоловік отримав менший дохід – близько 192 тисяч гривень.

Колбасов Федір Федорович – голова Господарського суду Вінницької області задекларував 3 квартири у Вінниці. Однак він є власником лише третьої частини одного житла та гаража. 2 інші квартири належать дружині Дереньовській І.Г. Жінка також має земельну ділянку в Агрономічному.

Колбасов Ф.Ф. їздить на автомобілі «Рено Меган» 2015 року випуску, його дружина – на «Ауді А6» 2012 року випуску.

В готівці сім’я тримає 40 тисяч доларів і 150 тисяч гривень.

У 2015 році Колбасов Ф.Ф. заробив 249 тисяч гривень, його дружина – 45 тисяч гривень та отримала 1700 пенсійних виплат. В доходах вказана також і вартість путівки на оздоровлення Дереньовської І.Г. – понад 44 тисячі гривень.

 

Кузьмишин Віталій Миколайович – голова Вінницького апеляційного адміністративного суду має житловий будинок у Бершадському районі. Його дружина володіє житлом і двома земельними ділянками на Київщині і в столиці. Ще одне угіддя знаходиться в Бершадському районі.

Доходи. Віталій Кузьмишин заробив на посаді голови суду 250 тисяч гривень, його дружина – в Київському апеляційному адміністративному суді – 269 тисяч гривень. Викладацька діяльність принесли Кузьмишину близько 4 тисяч гривень. Дохід від відчуження рухомого майна – 250 тисяч гривень.

Віталій Кузьмишин їздить на BMW 2013 року, дружина – Lexus RX 2010 року випуску.

В готівці сім’я зберігає 478 тисяч гривень.

Кучевський Петро Васильович – голова Апеляційного суду Вінницької області має одразу два об’єкти нерухомості на території окупованого півострова: квартиру і комору в Алушті. У власності посадовця також 0,33% квартири у Вінниці, земельна ділянка і гараж. Натомість дружина має дві квартири в обласному центрі і ще один гараж.

Із транспортних засобів задекларованаa лише Toyota RX 20016 року випуску.

В графі «доходи» - 315 тисяч зарплати Кучевського П.В. і 36 тисяч зарплати Кучевської А.В.

Голова суду зберігає 90 тисяч гривень готівкою.

Михайленко Андрій Васильович – голова Вінницького міського суду Вінницької області задекларував житловий будинок і землю у Селищі. Його дружина має дві земельні ділянки у Вінницькому районі.

Річна зарплата Михайленка становила 256 тисяч гривень, дружина отримала дохід на посаді в «Укрзалізниці» - 133 тисячі гривень. В «доходах» вказана матеріальна допомога – 55, і подарунок у негрошовій формі – 276.

Згідно декларації, голова суду не має власного автомобіля, натомість транспортні засоби в його жінки і дочки.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: декларація депутат 
Матеріали по темі