Місто

День народження Вінниці: європейські нагороди, почесні гості і розваги

5 вересня 2015, 17:11

 5 вересня Вінниця розпочала святкування Дня народження. Центр міста перетворився на мистецький майданчик. Вже традиційно на іменини завітали закордонні гості, зірки, народні депутати і Голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

«Хочу привітати всіх вінничан з Днем народження Вінниці. Хочу підкреслити що Вінниця для кожного з нас є важливим місцем, де ми народилися, де ми живемо, де створюємо родини. Вінниця сьогодні демонструє всі Україні принципи демократії, прозорості, відкритості, ефективності. Вінниця завжди у моєму серці», - наголосив Володимир Гройман.

Сьогодні іменинниця отримала визначний подарунок – прапор Ради Європи, який розмістять у сесійній залі мерії.

«Почесний прапор Ради Європи є найвищою європейською винагородою, що присуджується муніципалітетам за їх діяльність в європейські направленості.

Від імені 47 країн – членів Ради Європи, я висловлюю найщиріші вітання», - сказала член Парламентської  Асамблеї Ради Європи пані Едельтрауд Гаттерер.

Особливим цей день став і для солісту гурту «ТІК» Віктора Бронюка. За патріотизм, людяність і внесок у розвиток міста його нагородили званням «Почесного громадянина Вінниці».

«Дякую тим людям, з ким 10 років поруч ми робимо добрі справи. Всі разом ми досягли того, що місто визнане найкращим для життя. Цим завдячуємо вінничанам. Разом усе в нас вийде», - зазначив співак.

 Щойно офіційна частина Дня народження закінчилася, біля сцени з’явився прапор-смайлик, велетенські ходулісти, клоуни і триметрові ведмеді.

Веселі дійства сьогодні триватимуть до самого вечора. О 19 годині на вінничан очікують виступи гурту «ТІК», «БумБокс» і легендарного Haddaway.

 

 

ВИННИЦА.info

Теги: свято день 
Матеріали по темі