Суспільство

День прапора у Вінниці: свято і «губернаторський» мітинг з траурним вінком. Фото

23 серпня 2019, 11:29

23 серпня на Соборній у Вінниці провели два заходи - святковий і протестний. Біля мерії відзначали День державного прапора, а біля будівлі облдержадміністрації близько двох десятків людей, переважно літнього віку, вийшли на мітинг, щоб сказати, кого Зеленський має розглядати кандидатами на посаду голови Вінницької ОДА. Кандидатура Владислава Скальського, якого пропонують призначити очільником області, у разі звільнення Валерія Коровія, не сподобалась окремим місцевим активістам. В знак протесту принесли траурний вінок та дві жовті троянди.

Цікаво, що один з учасників мітингу – Анатолій Чайка, встиг на всі ранкові заходи – і до мерії, і до ОДА. З прапором він пройшовся перед урочистостями на Майдані Незалежності, потім попрямував зі стягом Соборною і сів на сходах ОДА.

Під час мітингу голова ГО «Рада майданів Вінниччини» П. Гандурський зачитав звернення, яке направили в Офіс президента. Активісти пропонують проводити «широке громадське обговорення» при призначенні представника президента та назвали своїх шість кандидатур на посаду голови Вінницької облдержадміністрації. Всі ці люди є членами ГО «Рада майданів Вінниччини»:

Бевз Світлана Володимирівна.

Воловодюк Володимир Володимирович.

Палій Валерій Максимович. Він теж був на мітингу, представляючи Валерія Максимовича, Гандурський назвав його відомою для всіх людиною доісторичного періоду…

Удод Микола Васильович.

Шутов Ілля Юхимович.

Канонік Петро Іванович.

Петро Канонік

Володимир Воловодюк

Вiнниця.info

Теги: мітинг акція протест Вінниця ОДА 
Матеріали по темі